Co piszą o nas?

Najkrócej mówiąc- klasa. Pełen profesjonalizm.
Wodzirej Michał prowadził nasze wesele 15 września. Efekty Jego pracy przerosły nasze oczekiwania. Widać było 100% profesjonalizmu już od samego początku, na etapie ustalania szczegółów imprezy. Gama świetnych pomysłów, konkursów i zabaw.
Tomasz Zadrożny
Chlopaki zajmowali sie naszym weselem dn.1.09.2018 pod Kutnem! Impreza przednia, zabawy mistrzowskie i oryginalne, po kazdej przerwie byla zawsze zabawa/taniec integracyjna/y, ktora sciagala doslownie wszystkich na parkiet! Prowadzenie, oswietlenie, podejscie do ludzi - brawo!! 
Aleksandra Domańska
Mieliśmy wesele 4.05.2019,zabawa rewelacyjna,dzięki mistrzowskiemu prowadzeniu imprezy przez Grupę Xawier.
Dajemy 10/10,za dobór muzyki(dla każdego coś miłego),za zabawy i ogólna prezencję. Czas minął bardzo szybko,aż żal było kończyć:) Gorąco polecamy i cała rodzina pozdrawiamy!:)
Magdalena Zyskowska

Gorąco polecam wszystkim którzy szukają profesjonalnej obsługi  Bawiliśmy się znakomicie  dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie 
Tomasz Piotrzkowski
Było mega! Nie muszę nikomu Was polecać bo myśle źe nasza rodzina i znajomi sami będą opowiadać swoim znajomym i rodzinie jaki kawał dobrej roboty chłopaki odwaliliście!!! (...)
Jeszcze raz wielkie dzięki za sprawienie, aby ten szczególny dla nas dzień był niezapomniany zarówno dla nas jak i naszych gości i liczymy na kolejną wspólną imprezę   
Agnieszka Pańka
Duże doświadczenie sprawiło, że nie musieliśmy się o nic martwić. Głowa pełna pomysłów, a przy tym wsłuchiwanie się w oczekiwania pary młodej. Wspaniała atmosfera, uśmiech nie znikający z twarzy. Dzięki Krystianowi, wiedzieliśmy, że nie musimy się o nic martwić, mogliśmy szaleć i wspaniale się bawić. Polecamy z całego serca, najlepszy wodzirej pod słońcem ! 100% profesjonalizm Pozdrawiamy Ewelina i Adam
Ewelina Soroka

Cóż mogę powiedzieć.? Rewelacja..!!! 
Znajomi, rodzina oraz my byliśmy zachwyceni ilością zabaw, ich jakością oraz wykonaniem. Goście wybawili się na maxa! 
Nie dość, że pełen profesjonalizm to sami w sobie, Krystian oraz Stasiu są mega sympatycznymi i kochanymi osobami!  Mają "to coś" czego właśnie szukaliśmy!  
Więc chcielibyśmy bardzo podziękować i liczymy, że w najbliższym okresie znów będziemy się z wami bawić, już jako goście  


Paulina Malcan
Gorąco dziękujemy za świetną zabawę. Bawiliśmy się z wodzirejem Michałem 6.10.2018. Polecamy!!!
Marcin Mrzygłód
Gorąco Polecamy!Wodzirej Xawier przeszła nasze nawet najśmielsze oczekiwania i sprawiła, że nasze wesele było wspaniałym, niebanalnym, szalonym i niezapomnianym wydarzeniem  Najlepszym komentarzem są opinie gości, którzy z zachwytem w oczach mówią, że na takim weselu nie byli nigdy.
Karolina Podlasek-Karnas

Interesuje Cię więcej opinii?

Zapraszamy TUTAJ