Cześć! Nazywam się Xawier, Wodzirej Xawier

„Skoro tu jesteś z pewnością poszukujesz ludzi odpowiedzialnych za muzykę z Waszym weselu. Tadam! Oto ja! Specjalista od wszystkiego co ślubne i weselne. Nie na jednej uroczystości rosół jadłem, i nie jedną kawę wypiłem podczas rozmów z Parami Młodymi. Kreatywność, poczucie humoru, czy lekkość wypowiedzi wydają się być oczywiste w moim zawodzie.Poza wyśmienitą zabawą dam wam coś jeszcze. Święty spokój i możliwość pełnego czerpania z tego wyjątkowego dnia. Wodzirej poza zabawą gości czuwa, także nad przebiegiem całej uroczystości.”

Wodzirej Xawier 

Śmiało można nazwać go menagerem przyjęcia. Dopilnuje, aby wszystkie atrakcje zaskakiwały gości bez żadnych wpadek, dogada z kuchnią momenty wejścia na salę jedzenia, czy będzie waszym osobistym asystentem. Występuje zawsze w towarzystwie DJ na wesele. Jak wesele to tylko z klasą!

Jak z rękawa sypiemy oryginalnymi pomysłami, które zaskoczą zarówno gości jak i Was samych. U Nas nie ma nudy, ani monotonni. Każde wesele celebrujemy jak swoje. Prawie!

Xawier podobno urodził się z mikrofonem w ręku. Niestety nie zachowały się żadne źródła z tego okresu. Od blisko dekady przy pomocy różnego rodzaju rekwizytów bawi ludzi, i co ważne podobno mu to wychodzi. Od wielu lat prowadzący imprezy karaoke w większości toruńskich pubów.

Pierwsze wesele ja DJ na wesele samodzielnie poprowadził w 2013 roku i ma to szczęście, że pokochał to co robi. Każde wesele to inna, niesamowita przygoda.

SPRAWDŹ NASZE SOCIAL MEDIA: