Q&A

Gdzie pojawiają się pytania, tam spieszymy z odpowiedziami! Poniżej odpowiedzi na te najpopularniejsze:

Rok ma tylko 365 dni i 52 soboty (tyle samo piątków), aby zarezerwować swój wymarzony termin metoda jest tylko jedna! Trzeba być przed innymi. Kiedy tylko zapadnie decyzja o weselu, natychmiast chwytajcie za telefon. Życie pisze najlepsze scenariusze, nie zawsze niestety szczęśliwe. Zdarza się, że bardzo atrakcyjny termin zwalnia się w nieodległym czasie. Dlatego jeżeli jesteś w czepku urodzony, wpadniesz na szalony pomysł wesela Last Minute, spróbuj szczęścia, może ten termin czekał właśnie na Was. Znamy kilka par, którym ta sztuka wyszła niewyobrażalnie dobrze.

Nie jest tanio. Po weselu zostaną tylko zdjęcia i wspomnienia, o te drugie zadbamy My i zrobimy to w niezawodny sposób. Wesele zdarza się raz w życiu, dlatego wykreśliliśmy ze słownika słowo: wpadka. Przewidujemy je po prostu, i przygotowujemy się na nie. Jesteśmy „czarnowidzami”. Jeżeli niezawodny kabel nie ma szansy nie zadziałać, weźmiemy zapasowy ;), na wypadek ataku Marsjan. Podstawowa sprawa, to zawsze mieć plan B. Jeżeli macie ograniczony budżet, podpowiemy Wam, co zrobić aby ciąć koszty bez straty jakości.  Szkolimy się! Wiem, że nic nie wiem. To filozoficzne stwierdzeni przyświeca Nam od samego początku. Im więcej wiedzy przyjmujemy tym bardziej widzimy ile przed Nami. Dlatego regularnie uczestniczymy we wszelkiego rodzaju szkoleniach i warsztatach. Musimy dopełniać nasz rękaw pełen pomysłów, aby później hojnie z niego sypać. Można kupić samochód za 1000 zł., można również za 500 000 zł. Zarówno pierwszy jak i drugi przewiezie Was z punktu A do punktu B. Podobnie jest ze sprzętem muzycznym i oświetleniowym. Jadąc w podróż życia nie kupujesz niesprawdzonego samochodu za 1000zł. Wyobraź sobie awarię w środku tej drogi (czyli gdzieś w okolicach oczepin ;)) Dlatego stawiamy na sprzęt tylko sprawdzonych marek, nie są ze złota, ale kosztują nie wiele mniej. Jeżeli nie widzisz różnicy to po co przepłacać. 😉

Przyjedziemy nawet dalej. I będziemy się tym strasznie jarać, ponieważ kochamy podróże. Prowadzimy wesela na terenie całego kraju, a bywaliśmy także za granicą

Gramy dokładnie taką, jaką potrzeba. Wesele to bardzo trudna uroczystość pod względem muzycznym. Amplituda wieku sięga często nawet wieku. Dlatego jest to ogromne wyzwanie dla DJ’a. Na szczęście jak do tej pory, zawsze wracał z tej bity z tarczą! To wasz dzień! Dlatego jesteśmy bardzo otwarci na wasze propozycję. Chcemy, żeby muzyka także wyrażała was. Nie zagramy wszystkiego! DJ może odmówić zagrania kawałka powołując się na klauzulę sumienia. Na czarnej liście m. in. biesiada.

Niestety nie mam ołówka ;( Gwarancją rezerwacji terminu jest tylko podpisanie umowy i wpłata zadatku.

Wszystko co piękne/ oryginalne/ szalone to miód na Nasze uszy! Sky is a limit… Jeżeli zaplanujecie wesele w kosmosie- poproszę miejsce przy oknie;)