Q&A

Gdzie pojawiąją się pytania tam spieszymy z odpowiedziami! Poniżej odpowiedzi na te najpopularniejsze:

Rok ma tylko 365 dni i 52 soboty (tyle samo piątków). Aby zarezerwować swój wymarzony termin metoda jest tylko jedna! Trzeba być przed innymi. Dlatego kiedy tylko zapadnie ta szalona decyzja o weselu natychmist chwytajcie za telefon i pytajcie. Życie pisze najlepsze scenariusze, nie zawsze niestety szczęśliwe. Dlatego zdarza się także, że bardzo atrakcyjny termin zwalnia się w bardzo nieodległym terminie. Dlatego jeżeli jesteś w czepku urodzony, wpadniesz na szalony pomysł wesela Last Minute, spróbuj szcześcia, może ten termin czekał właśnie na Was. Znam kilka par którym ta sztuka wyszła niewyobrażalnie dobrze.

Nie jest tanio. Po weselu zostaną tylko zdjęcia i wspomnienia. O te drugie zadbamy My. I zrobimy to w niezawodny sposób. Wesele zdarza się raz w życiu, dlatego wykreśliliśmy ze słownika słowo: wpadka. Przewidujemy je poprostu, i przygotowujemy się na nie. Jesteśmy „czarnowidzami”. Jeżeli niezawdony kabel nie ma szansy nie zadziałać, weźniemy zapasowy ;), na wypadek ataku marsjan. Podstawowa sprawa to zawsze mieć plan B Jeżeli macie ograniczony budżet, podpowiemy Wam, co zrobić aby Szkolimy się! Wiem, że nic nie wiem. To filozoficzne stwierdzeni przyświeca Nam od samego początku. Im więcej wiedzy przyjmujemy tym bardziej widzimy ile przed Nami. Dlatego regularnie uczestniczymy we wszelkiego rodzaju szkoniach i warsztatach. Musimy dopełniać nasz rękaw pełen pomysłów, aby później chojnie z niego sypać. Można kupić samochód za 1000 zł., można również za 200 000. Zarówno pierwszy jak i drugi przewiezie Was z punktu A do punktu B. Podobnie jest ze sprzętem muzycznym i oświetleniowym. Jadąc w podróż życia nie kupujesz niespradzonego samochodu za 1000zł. Wyobraź sobie awarię w środku tej drogi (czyli gdzieś w okolicach oczepin ;)) Dlatego stawiamy na sprzęt tylko sprawdzonych marek, nie są ze złota, ale kosztuja nie wiele mniej. Jeżeli nie widzisz rożńicy to po co przepłacać. 😉

Przyjedziemy nawet dalej. I będziemy się tym strasznie jarać, ponieważ kochamy podróże. Prowadzimy wesela na terenie całego kraju, a bywaliśmy także za granicą

Gramy dokładnie taką jaką potrzeba. Wesele to bardzo trudna uroczystość pod względem muzycznym. Amplituda wieku sięga często nawet wieku. Dlatego jest to ogromne wywanie dla DJ’a. Na szczeście jak do tej pory, zawsze wracał z tej bity z tarczą! To wasz dzień! Dlatego jesteśmy bardzo otwarci na wasze propozycję. Chcemy, żeby muzyka także wyrażała was. Nie zagramy wszystkiego! DJ może odmówić zagrania kawałka powołując się na klauzulę sumienia. Na czernej liście m. in. biesiada.

Niestety nie mam ołówka ;( Gwarancją rezerwacji terminu jest tylko podpisanie umowy i wpłata zadatku.

Wszystko co piękne/ orginlne/ szalone to miód na Nasze uszy! Sky is a limit. Jeżeli zaplanujecie wesele w kosmosie- poproszę miejsce przy oknie;)