Cześć!

„Skoro tu jesteś z pewnością poszukujesz ludzi odpowiedzialnych za muzykę z Waszym weselu.

Tadam! Oto ja! Specjalista od wszystkiego co śłubne i weselne.

NIe na jednej uroczystości jadłem rosół, i nie jedną kawę wypiłem podczas rozmów z Parami Młodymi. Kreatywność, poczucie humoru, czy lekkość wypowiedzi wydają się być oczywiste w moim zawodzie.

Poza wyśmienitą zabawą dam wam coś jeszcze. Swięty spokój i możliwość pełengo czerpania z tego wyjątkowego dnia. Wodzirej poza zabawą gości czuwa, także nad przebiegiem całej uroczystości.”

Smiało można nazwać go menagerem przyjęcia. Dopilnuje, aby wszystkie atrakcje zaskakiwały gości bez rzadnych wpadek, dogada z kuchnią momenty wejścia na salę jedzenia, czy będzie waszym osobistym asystentem. Jak wesele to tylko z klasą!

Jak z rękawa sypiemy orginalnymi pomysłami, które zaskoczą zarówno gości jak i Was samych. U Nas nie ma nudy, ani monotonni. Każde wesele celebrujemy jak swoje. Prawie!

Xawier podobno urodził się z mikrofonem w ręku. Niestety nie zachowały się żade źródła z tego okresu. Od blisko dekady przy pomocy różnego rodzaju rekwizytów bawi ludzi, i co ważne podobno mu to wychodzi. Od wielu lat prowadzący imprezy karaoke w większości toruńskich pubów.

Pierwsze wesele samodzielnie poprowadził w 2013 roku i ma to szczęście, że pokochał to co robi. Każde wesele to inna, niesamowita przygoda.